Kosmetika
Kosmetika CASMARA

Již 40 let na trhu v 640 zemích. Casmara nabízí výjímečné výsledky v ošetření pleti. Vysoká účinnost a zároveň šetrnost kosmetických produktů k pokožce pro nás představuje absolutní prioritu.

Číst dál

TIMEXPERT C+

Životní energie proti stárnutí pleti

Přípravky se silou přírodního vitamínu C+
Tato špičková řada přípravků proti stárnutí je založená na omlazující schopnosti vitaminu C, excelentní přírodní účinné látky. Ta ve spojení s nejmodernější technologií umožnila úspěšný pokrok v prevenci a korekci známek stárnutí.

Číst dál

TIMEXPERT C+ (A.G.E.)

- Novinka roku 2014 -
Řada přípravků s vysokým obsahem vitamínu C.

Velmi účinně bojuje proti glykaci, hlavní příčině stárnutí pleti. Okamžitě navrací pokožce úžasný mladistvý vzhled, dodá jí jemnost, hebkost, odstraní vrásky a sjednotí odstín pleti. Timexpert C+ (A.G.E.) rozzáří obličej krásou a mládím.

Číst dál

TIMEXPERT RIDES

První vrásky a mimické vrásky

Globální strategie proti prvním vráskám a mimickým vráskám.
Inspirace pro Timexpert Rides tkví v nejnovějších postupech estetické chirurgie a mechanismech vlastní regenerace pleti. Exkluzivní složení tohoto přípravku působí jako výjimečná globální strategie proti mimickým vráskám.

Číst dál

TIMEXPERT RIDES X.CEL

Vyhlazující a opravující hluboké vrásky

Společnost Germaine de Capuccini vytvořila pěstící řadu Timexpert Rides X.Cel, jejímž hlavním cílem je opravovat ,,zabydlené,, vrásky v kůži. Zakládá se na nejnovějších poznatcích o mateřských buňkách a zvláštní důraz klade na konkrétní oblasti pod vráskou, dermis a epidermis.

Číst dál

TIMEXPERT WHITE

Program proti pigmentovým skvrnám

POKROČILÝ PROGRAM KOREKCE PIGMENTOVÝCH SKVRN
Věk a pobyt na slunci bez potřebné ochrany mohou zapříčinit změny pigmentace: tmavé skvrny různé velikosti a intenzity zabarvení, povadlou pokožku s nejednotným odstínem.

Číst dál

TIMEXPERT SRNS

Společnost Germaine de Capuccini neustále sleduje nejnovější poznatky v kosmetických technologiích a vyvinula tak další přípravek: Timexpert SRNS, a to zvláště pro denní a noční ochranu STRESS CAPITAL - schopnost pleti odolávat vnějším vlivům. Jinými slovy obranyschopnost kůže před negativními vlivy prostředí.

Číst dál

Obličejová radiofrekvence

Obličejová radiofrekvence je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestezie. Obličejová radiofrekvence ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Číst dál

Mezoterapie

Mezoterapie vychází ze studií a dlouhodobých poznatků prováděných v Evropě i USA. Mezoterapie je v dnešní době čím dál tím více používaný postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky na obličeji, krku, dekoltu a také třeba na hřbetu ruky. Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat.

Číst dál