Kosmetika

Germaine de Capuccini

GERMAINE de CAPPUCCINI se věnuje kráse a potřebám žen. Znak labutě, který navrhla právě Carmen Vidal, dokonale symbolizuje to, co kosmetika GERMAINE de CAPPUCCINI přináší každé ženě: eleganci - klid - krásu

Kosmetika MESOSYSTEM

Profesionální kosmetika Mesosystem, vyráběná firmou MC CM Medical Cosmetics, přináší ucelenou řadu vysoce kvalitních přípravků s okamžitým viditelným účinkem na pleť. Efektivně řeší celou škálu problémů a defektů na pokožce, jež tradiční kosmetika využívající běžných aktivních složek v nízké koncentraci vyřešit nedokáže.

Kosmetika CASMARA

Již 40 let na trhu v 640 zemích. Casmara nabízí výjímečné výsledky v ošetření pleti. Vysoká účinnost a zároveň šetrnost kosmetických produktů k pokožce pro nás představuje absolutní prioritu.

Inika ORGANIC

INIKA ORGANIC je světově první organická make-upová značka, která existuje už od roku 2006. Přinesla revoluční změnu v oblasti přírodního organického make-upu.

Chemický peeling

Nabízíme efektivní řešení problémů s povadlou pletí, vráskami, rozšířenými póry, jizvami, žilkami, pigmentovými skvrnami, akné. Na tyto problémy Vám nabízíme kosmetickou proceduru CHEMICKÝ PEELING .

Úprava řas

Provádíme prodlužování a zahušťování řas metodou řasa na řasu. Prodlužujeme horní řasy i spodní řasy, nabízíme prodlužování obočí a aplikujeme trvalou na řasy. Nabízíme také několik možností vzhledu řas, od přirozeného až po velmi extravagantní. Nyní se už nemusíte vůbec líčit!

Ozdobte si svůj úsměv

OZDOBTE SI SVŮJ ÚSMĚV

Lepení ozdobných šperků na zuby.
"Tooth Jewellery"neboli dentální šperky či klenoty jsou speciální ozdoby, které se mohou bez následků připevnit na zdravé zuby. Nabídka ozdob zahrnuje nejrůznější materiály, tvary, velikosti a barvy.

Více informací v salonu