• Zobrazeno: 11278

TIMEXPERT LIFT

Firma Germaine de Capuccini docílila posledního převratného objevu v oblasti kosmetického liftingu. Ošetření založené na odstranění jednoho z nejzjevnějších příznaků, které doprovází stárnutí a jež ženy nejvíce znepokojuje: ztráta pleťového objemu, která způsobuje, že původní rysy obličeje povolují.


S přibývajícím věkem se síť adipocytů, která tvoří objem obličeje, vyprazdňuje a deformuje. Ochablost tkáně způsobuje, že se rysy obličeje mění a úplně ztrácejí svou harmonii. Řada inspirovaná jednou z nejběžnějších technik kosmetické chirurgie, TIMEXPERT LIFT zhušťuje pleť těch partií obličeje, které to potřebují, a přitom na každý typ obličeje působí jedinečně a individuálně.

TIMEXPERT LIFT: proporce krásy

Receptury této řady jsou založeny na dvou účincích zaměřujících se na inovační a účinné působení na nejzjevnější příznaky stárnutí pleti:

Účinek “lipo-filling”:

Každá anatomie pleti je odlišná a má svůj osobitý způsob stárnutí, proto ani potřeby zpevňování nejsou vždy stejné. Kombucha, známá jako „houba dlouhověkosti“, je schopná vyplnit objem prostřednictvím vytváření adipocytů v místech, která je postrádají, čili tam, kde to obličej potřebuje. Navíc stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, a tak zaručuje optimální soudržnost tkání a intenzivní zpevnění kůže.

Účinek “hydro-filling”:

Díky novému komplexu extrahovaného ze sezamových semínek se vrásky vyplňují a pleť je hloubkově hydratována, čímž se překvapivě během několika málo minut vyhladí. Zároveň má tento silný derivát sezamu okamžitý vypínací účinek. Ovál obličeje získává obnovený vzhled, znatelně pevný a opětovně vykreslený.

Facebook