• Zobrazeno: 5653

TIMEXPERT ritualist 30´ 40´ 50´

Beauty in-fusion

Infuze krásy pro každý věk a jakékoli potřeby pleti.

Exkluzivní technologie In-Fulson Báze Active Base-Formula velmi dobře proniká do kůže a funguje jako základní nosík tří silných mikroemulzní pro různé věkové kategorie. Ty po přidání k této bázi spolupůsobí tak, že jsou do každé pokožky schopny dodat krásu, kterou potřebuje. Beauty In-Fusion se skládá ze dvou inovačních kosmetických formulí Active Base-Formula a Séra pro různé věkové kategorie.

30´ SÉRUM VITALITY AND LUMINOSITY

Od třiceti let nastává období velké zodpovědnosti a napětí, kdy se na pleti odráží každodenní stres.

Co potřebuje tento druh pleti?

Tonus jas a vitalitu .Tento koncentrátje schopný navrátit pohaslé a vystresované pleti zářivý,zdravý a mladistvý vzhled , a to díky silnému koktejlu aktivních složek,jež ji revitalizují a chrání před znečištěným životním prostředí a oxidačním stresem:Extraktu z protěže alpské , Energy – Cell a stopovým prvkům.

40´ SÉRUM FIRMNESS AND HYDRATION

Od čtyřicítky se objevují první známky stárnutí.

Co potřebuje tento druh pleti?

Vyrovnávat první známky stárnutí.Toto sérum dokáže pleti vrátit pevnost a elastičnost, sjednocený odstín a navrací ji tak zpět do věku třiceti let.To vše díky kombinaci silného multivitaminového koncentrátu A E a C s přírodními exopolysacharidy vyjímečných hydratačních vlastností spolu s , organickým křemíkem, účinnou zpevňující restrukturací látkou , která efektivně proniká do jednotlivých vrstev kůže.

50´ SÉRUM DENSITY AND NUTRITION

Od padesáti let pleť významně ovlivňují hormonální změny a regenerační procesy se zpomalují. Pleť se stává tenčí, povislou a elastickou.

Co potřebuje tento druh pleti?

Okamžité řešení, které ji dodá velkou dávku zhuštění a zpevnění, jakož i komfortu a pohodlí.Díky svému složení pomáhá 50´serum vyrovnávat vliv hormonálních výkyvů způsobujících stárnutí pleti, a to pomocí sójových izoflavonů, acetyl tetrapeptide-2,acetyl tetrapeptidu-2 a oleje semen lufy válcovité.

Facebook