• Zobrazeno: 2662

Program 12 BTX GOLD

Profesionální program 12 BTX GOLD představuje neobyčejně příjemné, luxusní ošetření se silným omlazujícím efektem. Dodá pleti novou energii, vypne ji, znatelně omladí a nádherně prozáří.

  • Luxusní intenzivní péče pro účinné omlazení, regeneraci, obnovu a zpevnění pleti s obsahem mikročástic zlata a arganovým olejem.
  • Zlaté mikročástečky zpomalují proces stárnutí a znatelně mírní jemné i hlubší vrásky. Podporují správné okysličení buněk a jejich schopnost regenerace.
  • Arganový olej vyživuje pleť, zjemňuje ji a dodává potřebné vitaminy. Je to tzv. suchý olej, takže nezanechává na pokožce mastnotu. Pleť je naopak krásně suchá, hebká a vláčná.
  • Vhodné pro zralou, unavenou, povadlou a stresovanou pleť, kterou velmi účinně omlazuje, regeneruje, zpevňuje a vypíná.

Obsah sady 12 BTX GOLD

Kyselina glykolová 10% + vitaminy E a F

Napomáhá odstranit odumřelé buňky a obnovit pleť. Pokožka je po aplikaci jemnější a zářivější. Přípravek je obohacen vitaminy E a F, které přispívají k ochraně pleti před agresivními vnějšími vlivy. Pomáhají zmírnit drobné vrásky v obličeji, dodávají pokožce pružnost a hydrataci. Vitaminy E a F také pleť regenerují po působení kyseliny glykolové.

Arganový olej

Arganový olej bývá nazýván „marockým zlatem“. Obsahuje řadu lipidů a mastných kyselin s příznivým účinkem na pleť. Mezi nimi jsou zvláště důležité kyselina olejová, kyselina palmitová a kyselina linolová. Je významným zdrojem vitaminu E (tokoferolu) a podobně jako ostatní rostlinné oleje má silný antioxidační účinek. Omlazuje a zjemňuje pleť, odstraňuje vrásky, oživuje odstín pokožky.

Hydrogelová pleťová maska Botox Effect

Hydrogelová maska napuštěná vysoce účinnými aktivními látkami jako je kyselina hyaluronová, ginkgo biloba, hexapeptidy a kolagen. Hydratuje pokožku a hloubkově ji regeneruje. Zároveň působí silným liftingovým účinkem.

Krém Zlato

Jedinečný krém s výrazným hydratačním a zpevňujícím účinkem. Kombinuje působení výtažku z muškátové růže s hexapeptidy a zlatými mikročásticemi, které zanechají pokožku jemnou, pevnou a zářivou.

Facebook