• Zobrazeno: 1553

CooLifting - PISTOL KRÁSY

Co je CooLifting? Je to nejefektivnější a nejrychlejší ošetření v boji proti stárnutí pokožky. Jednoduché, rychlé a účinné ošetření, které otvírá nové možnosti v anti-age ošetření jedinečným a inovačním způsobem v boji proti stárnutí pokožky a vrásek.

Kombinace studeného toku CO2, vysokého podtlaku a atomizovaných účinných látek způsobuje:

  • HYBNOST CÉV v rámci krevní mikrocirkulace stahování cévek (vasoconstrikcia) se vystřídá jejich rozšíření (vasodilatácia) v důsledku a chladu a střídání mírného tepla, cévy se zužují a rozšiřují velmi jemným způsobem.
  • PŘI CRYOFORÉZE A BAROFORÉZE kombinace chladu s vysokým podtlakem použitá v dermis a má za následek intenzivní penetraci aktivních látek účinných Cooliftingu.
  • CRYO-CARBOXYTERAPIU - tok CO2 při velmi nízké teplotě a vysokém podtlaku aktivuje krevní mikrocirkulaci, navodí novotvorbu kolagenu a elastinu a zvyšuje okysličení tkání.
  • TEPELNÝ ŠOK - dochází ke stimulaci spodních vrstev tkaniva, kterých běžná teplota se pohybuje kolem 36 C, Extrémně a rychlí chlad Cooliftingu vyvolá hloubku okamžitou reakci v dermis.

VÝSLEDKY

Coolifting ošetření je vynikající způsob na dosáhnutí okamžitého vypnutí pokožky (LIFTIGOVÝ EFEKT) zjemňuje povrchové a zlepšuje hluboké vrásky Opakováním ošetření dochází k výraznému omlazení pleti.(5x)

SÉRA

COOLIFTING - anti-age, rozjasnění pleti. Obsahuje kyselinu hyaluronovou a složky na vypnutí pokožky okolí očí, čelo, okolí rtů, mezi obočím.
COOLCLEAR - anti-age obsahuje kyselinu hyaluronovou, kyselinu kójovou, kyselinu glykolovou a vitamín C. Projasní a zesvětlí pleť.vypne pokožku okolí očí,čela okolí rtů mezi obočí

Facebook