• Zobrazeno: 2637

Ošetření IPL - Fotoepilace a Fotorejuvenace

Ošetření přístrojem BTL ExiliteTM je velmi efektivní díky přesnému dávkování energie. Účinné termoelektrické chlazení krystalu zaručuje pacientům velmi malou, nebo žádnou bolest. Vedlejší efekty jsou sníženy na minimum a nedochází k žádnému omezení v běžném životě.

Fotoepilace, odstranění chloupků pomocí IPL

Fotoepilace slouží k redukci a odstranění nežádoucího ochlupení, na jakémkoliv místě na těle. Je to nejúčinnější forma trvalé epilace. K epilaci používám přístroj IPL (intenzivní pulzní světlo).

K odstranění chloupku dochází díky selektivní fototermolýze, kdy díky melaninu dochází k zahřátí vlasového folikulu na velmi vysokou teplotu a jeho zničení. Zákrok je kvůli růstovým fázím jednotlivých chloupků nutné opakovat alespoň (pětkrát) v rozmezí 4-5 týdnů, aby byl zasažen každý chloupek v jeho růstové fázi.

Fotoepilaci doporucuji zejmena pro epilaci

  • podpaží
  • horního rtu
  • brady
  • třísel
  • brazilskou depilaci

Toto ošetření je prováděno pouze nejvýkonnějším přístrojem v ČR, české výroby.

Rady před fotoepilací

Před a během cyklu tohoto ošetření, platí zákaz slunění a navštěvování solária, zákaz depilace chloupku (kdy je odstraněn kořínek) a používání samoopalovacích přípravků. Při porušení těchto pravidel, je pravděpodobná kožní reakce tzn. puchýře, depigmentace, hyperpigmentace a spálení. Ošetření není vhodné provádět v létě.

Úspěch při aplikaci této metody závisí na mnoha faktorech, jako je tloušťka a barva kůže, síla a barva chloupků, hladina hormonů a zodpovědný přístup klienta.

Průběh fotoepilace

Fotoepilaci předchází pohovor s klientem o jeho zdravotním stavu, předpokládaných výsledcích ošetření a kožní bodové testy. Ošetření je téměř bezbolestné, díky 100 % chlazení safírovým krystalem. Po zákroku může být místo aplikace lehce oteklé a začervenalé, tyto příznaky však odezní do dvou dnů.

Fotorejuvenace, zbavíme Vás vrásek a povadlé pleti

Pomocí fotorejuvenace vyhladíme Vaše jemné vrásky. Váš obličej bude mít opět mladistvý a svěží vzhled.

Díky světelné energii, pronikající do škáry, dochází k zahřívání buněk a aktivaci kolagenu, který je důležitý pro vyplnění vrásek, vypnutí kontur obličeje, a celkově lepšímu vzhledu pleti. Ošetření je velmi šetrnéoproti jiným metodám ošetření pleti. Fotorejuvnaci provádíme pomocí přístroje IPL (intenzivní pulzní světlo).

Fotorejuvenaci doporučuji pro:

  • Remodelaci
  • Prosvětlení a projasnění pleti
  • Zjemnění rozšířených pórů
  • Celkové omlazení a zpevnění kůže.

Toto ošetření je prováděno pouze nejvýkonnějším přístrojem v ČR, české výroby.

Rady před aplikací fotorejuvenace

Před a během cyklu tohoto ošetření, platí zákaz slunění, navštěvování solária a používání samoopalovacích přípravků.

Při porušení těchto pravidel, je pravděpodobná kožní reakce tzn. puchýře, depigmentace, hyperpigmentace a spálení.

Průběh fotorejuvenace

Fotorejuvenace pleti je prováděna s individuálním přístupem a s ohledem k potřebám každého klienta. Jedno ošetření trvá od 20 do 30 minut.

Cyklem omlazování touto metodou jsou 4-6 ošetření s rozestupem 2-3 týdnů. Každá rejuvenace je doprovázena speciálním post ošetřením, pro regeneraci tkáně. Účinek fotorejuvenace je patrný již po prvním ošetření. Výsledek zákroku je dlouhodobý, ale je dobré ho po určité době opakovat.

Facebook