Přístrojová kosmetika

Ošetření IPL - Fotoepilace a Fotorejuvenace

Ošetření přístrojem BTL ExiliteTM je velmi efektivní díky přesnému dávkování energie. Účinné termoelektrické chlazení krystalu zaručuje pacientům velmi malou, nebo žádnou bolest. Vedlejší efekty jsou sníženy na minimum a nedochází k žádnému omezení v běžném životě.

Ozonizér

Přístroj na vysokofrekvenční masáž, k ošetření mastné pleti, akné, k odstraňování lupů z vlasové pokožky, k dezinfekci kůže po depilaci a hlubokému čištění. 

Sílu výboje doporučujeme nejprve vyzkoušet na sobě. Skleněnou elektrodu přiložíme na hřbet ruky a přístroj zapneme. Výboj se zapálí, ale není ho téměř cítit, protože proud protéká ze skla přímo do kůže. Pravý výboj pocítíme, když elektrodu oddálíme několik milimetrů od povrchu kůže. Intenzita výboje volíme podle místa aplikace.

CooLifting - PISTOL KRÁSY

Co je CooLifting? Je to nejefektivnější a nejrychlejší ošetření v boji proti stárnutí pokožky. Jednoduché, rychlé a účinné ošetření, které otvírá nové možnosti v anti-age ošetření jedinečným a inovačním způsobem v boji proti stárnutí pokožky a vrásek.

Obličejová radiofrekvence

Obličejová radiofrekvence je metoda známá také pod názvem nechirurgický lifting. Jedná se o neinvazní techniku, tzn. bez chirurgického zákroku a bez anestezie. Obličejová radiofrekvence ochablost pleti, vede k jejímu vypnutí a celkovým výsledkem je dokonalejší tvar obličeje.

Mezoterapie

Mezoterapie vychází ze studií a dlouhodobých poznatků prováděných v Evropě i USA. Mezoterapie je v dnešní době čím dál tím více používaný postup, kterým lze dosáhnout omlazení pokožky na obličeji, krku, dekoltu a také třeba na hřbetu ruky. Díky mezoterapii se zvyšuje cirkulace krve a lymfy a tím se výrazně podporuje schopnost pokožky regenerovat.

Diamantová mikrodermabraze

Mikrodermabraze funguje na principu mechanického peelingu, kdy diamantové částečky obrušují vrchní vrstvu kůže, současně pleť čistí a rozjasňují a vyhlazují vrásky nebo i skvrny po akné. Po ošetření může následovat další ošetření, např. aplikace liftingového séra. Při ošetření dochází k odsátí odstraněných kožních buněk, zlepšení prokrvení pokožky a stimulaci kolagenních vláken. Jednou z předností je skutečnost, že výsledky jsou znatelné již po prvním ošetření.