• Zobrazeno: 4198

Germaine de Capuccini

GERMAINE de CAPPUCCINI se věnuje kráse a potřebám žen. Znak labutě, který navrhla právě Carmen Vidal, dokonale symbolizuje to, co kosmetika GERMAINE de CAPPUCCINI přináší každé ženě: eleganci - klid - krásu

Značka GERMAINE de CAPPUCCINI byla založena v roce 1964 španělskou kosmetičkou Carmen VIDAL, energická a vitální žena s vášní pro krásu s neobyčejnou schopností předjímat trendy v profesionálním sektoru, z malé firmy postupně vybudovala silnou společnost, která v současné době vyváží kosmetické přípravky více než do 80 zemí celého světa. Maximální kvalita je absolutní prioritou v celém výrobním procesu germaine de capuccini proto využívá systému řízení kvality ISO 9001-2000


Používá pouze aktivní složky se 100% zárukou bezpečnosti, přípravky GERMAINE de CAPPUCCINI neobsahují parabeny (Parabeny jsou skupinou konzervačních látek). Produkty jsou dermatologicky testovány.Produkty pro ošetření očních partií jsou testovány také oftalmologicky.

Výzkum a vývoj nových aktivních složek a kosmetických přípravků probíhá v laboratořích GERMAINE de CAPPUCCINI prakticky nepřetržitě. Tým špičkových odborníků oddělení výzkumu, vývoje a inovace pro vás připravuje nejnovější produkty a ošetření ve specializovaných salonech, proto můžeme neustále držet krok s nejnovějšími trendy v oboru.

Péče o životní prostředí

GERMAINE de CAPPUCCINI respektuje přírodu a proto neprovádí pokusy na zvířatech. Velká pozornost je věnována likvidování odpadu a používání recyklovaných materiálů.


TIMEXPERT C+

Životní energie proti stárnutí pleti

Přípravky se silou přírodního vitamínu C+
Tato špičková řada přípravků proti stárnutí je založená na omlazující schopnosti vitaminu C, excelentní přírodní účinné látky. Ta ve spojení s nejmodernější technologií umožnila úspěšný pokrok v prevenci a korekci známek stárnutí.

TIMEXPERT C+ (A.G.E.)

Řada přípravků s vysokým obsahem vitamínu C.

Velmi účinně bojuje proti glykaci, hlavní příčině stárnutí pleti. Okamžitě navrací pokožce úžasný mladistvý vzhled, dodá jí jemnost, hebkost, odstraní vrásky a sjednotí odstín pleti. Timexpert C+ (A.G.E.) rozzáří obličej krásou a mládím.

TIMEXPERT LIFT

Firma Germaine de Capuccini docílila posledního převratného objevu v oblasti kosmetického liftingu. Ošetření založené na odstranění jednoho z nejzjevnějších příznaků, které doprovází stárnutí a jež ženy nejvíce znepokojuje: ztráta pleťového objemu, která způsobuje, že původní rysy obličeje povolují.

TIMEXPERT RIDES

První vrásky a mimické vrásky

Globální strategie proti prvním vráskám a mimickým vráskám.
Inspirace pro Timexpert Rides tkví v nejnovějších postupech estetické chirurgie a mechanismech vlastní regenerace pleti. Exkluzivní složení tohoto přípravku působí jako výjimečná globální strategie proti mimickým vráskám.

TIMEXPERT RIDES X.CEL

Vyhlazující a opravující hluboké vrásky

Společnost Germaine de Capuccini vytvořila pěstící řadu Timexpert Rides X.Cel, jejímž hlavním cílem je opravovat ,,zabydlené,, vrásky v kůži. Zakládá se na nejnovějších poznatcích o mateřských buňkách a zvláštní důraz klade na konkrétní oblasti pod vráskou, dermis a epidermis.

TIMEXPERT - na obličej

Inspirace chirurgií. Timexpert s Micro-Dermoxinem je prvním globálním ošetřením proti vráskám, které zmírňuje stahy pokožky, vyplňuje výrazové linie a vyhlazuje vrásky. Díky svému exkluzivnímu složení založeném na vysoké koncentraci Micro-Dermoxinu a výtažku ze sojových semínek je Timexpert srovnatelnou možností v boji proti vráskám jako botoxové injekce a kolagen. Timexpert s Micro-Dermoxinem omlazuje výraz obličeje již během jednoho sezení.

TIMEXPERT - na oční okolí

Mrkání, úsměv, mhouření očí atd. Denně provádíme tisíce gest, které zanechávají na pokožce obličeje a v oblasti očního okolí stopy v podobě malých vrásek. Společně s masážní technikou TIME MASSAGE očního okolí viditelně zmírňuje vrásky a výrazové linie, napomáhá řešit problémy v oblasti očního okolí - nafialovělé zabarvení a váčky pod očima.Odstraňuje projevy únavy a drobné kosmetické defekty na pokožce. Neutralizuje kožní kontrakce a vyplňuje vrásky.

TIMEXPERT ritualist 30´ 40´ 50´

Beauty in-fusion

Infuze krásy pro každý věk a jakékoli potřeby pleti.

TIMEXPERT SRNS

Společnost Germaine de Capuccini neustále sleduje nejnovější poznatky v kosmetických technologiích a vyvinula tak další přípravek: Timexpert SRNS, a to zvláště pro denní a noční ochranu STRESS CAPITAL - schopnost pleti odolávat vnějším vlivům. Jinými slovy obranyschopnost kůže před negativními vlivy prostředí.

TIMEXPERT WHITE

Program proti pigmentovým skvrnám

POKROČILÝ PROGRAM KOREKCE PIGMENTOVÝCH SKVRN
Věk a pobyt na slunci bez potřebné ochrany mohou zapříčinit změny pigmentace: tmavé skvrny různé velikosti a intenzity zabarvení, povadlou pokožku s nejednotným odstínem.

WHITENCARE - pleť světlá, chráněná a zářivá

WHITENCARE je ošetření s bělícím efektem, které pleti dodává zářivý vzhled a zároveň jednotný vzhled pleti s intenzivní a nepravidelnou pigmentací. Nabízí maximální ochranu proti slunečním efektům, kontaminací nebo prudkým změnám teplot. Zvyšuje odolnost pleti a působí proti volným radikálům. Obsahuje Absorbyl PM, sluneční filtry a Glycyrrhetinic Acid kombinovaný v různých kosmetických formách (gel, emulze, krém), které se přizpůsobují různým typům pleti.

PURE T SKIN - rovnováha pro mastnou pleť, čistota pro aknózní pleť

Exkluzivní účinky Pure & Mat Difference PURE T SKIN dodává pleti matný, jednotný, čistý vzhled bez komedonů. Kromě toho zabraňuje tvorbě akné, vyrovnává úroveň hydratace a mastnoty. Dokonalá kombinace různých složek, které v souladu s přírodou poskytují řešení pro mastnou pleť nebo pro problematickou aknózní pleť: Epicutin TT, Sepicontrol A5 a Triclosan. Přípravky nejsou parfémovány.

JALEA REAL - protistresové a okysličující účinky

Rytmus současného stylu života se projevuje na vzhledu pleti: kruhy pod očima, výrazové linie, našedlý tón pleti a předčasné vrásky. Přípravky z řady Jalea Real bojují proti stresu, únavě díky svým okysličujícím, energizujícím, výživným a zpevňujícím vlastnostem. Pleť opět získává svěží a zářivý vzhled. Přípravky obsahují mateří kašičku, která dodává pleti energii, bojuje proti virům, bakteriím a patogenním zárodkům. Obsahuje velké množství antioxidantů. Povzbuzuje přirozenou funkci pleti a buněčnou výživu.

SENSITIVE SKIN - účinné řešení pro citlivou pleť

Citlivá pleť reaguje na působení agresí vnějšího prostředí nepříjemnými projevy jako je podráždění, napětí nebo pálení pleti. V přípravcích SENSITIVE SKIN se kombinují složky se zklidňujícími, uvolňujícími a protidráždivými účinky, které dodávají křehké pleti komfort a jemnost hedvábných bílkovin. Vhodné pro pleť s příznaky kuperózy, olupování a zarudlosti. Pro citlivou pleť, která snadno podlehá změnám a netoleruje jiné kosmetické přípravky.

SO.DELICATE - zklidňuje a posiluje citlivou a snadno reagujíci pleť

Okamžitě odstraňuje pocit podráždění nebo napětí pleti, navrací rovnováhu a příjemný pocit. Obličej znovu získá svůj mladistvý vzhled a krásu. Pleť je dokonale hydratovaná, jasná a prozářená.

HYDRASOIN - hydratace se svěžestí oceánu

HYDRASOIN je ošetření pro obnovení schopnosti pleti zadržovat vodu, které zároveň pomáhá obnovit a chránit pleť. Zmírňuje známky stárnutí vlastní dehydratované pleti, dodává jí svěží vzhled a jemnost. Přírodní složení založené na kombinaci mořských a rostlinných složek: Seve Marine, Sea Silk, Criste Marine, mořský kolagen.

FOR MEN PROFESIONÁLNÍ PÉČE

Přípravky na bázi přírodních složek jako je míza z břízy, výtažek z olivových listů, vitamin C nebo výtažek ze Saké, které pleti mužů poskytují komfort. Lehké textury a snadné vstřebávání, aby každodenní péče o pleť byla co nejpohodlnější, nejpříjemnější a nejjednodušší. Professional Shave, Professionale Balance a Professional Anti-Fatigue Express, tři kategorie přípravků pro řešení každodenních problémů pleti mužů: podráždění po holení, dehydratace a známky únavy.

Facebook