• Zobrazeno: 3143

Kosmetika MESOSYSTEM

Profesionální kosmetika Mesosystem, vyráběná firmou MC CM Medical Cosmetics, přináší ucelenou řadu vysoce kvalitních přípravků s okamžitým viditelným účinkem na pleť. Efektivně řeší celou škálu problémů a defektů na pokožce, jež tradiční kosmetika využívající běžných aktivních složek v nízké koncentraci vyřešit nedokáže.

Inovační aktivní látky vyrobené pomocí špičkových technologií, vysoce koncentrované přípravky, propracované a praxí důkladně prověřené postupy zaručují jedinečnou efektivitu, dosažení požadovaných výsledků a spokojenost tisíců zákazníků.


Díky této mimořádné účinnosti je kosmetika Mesosystem používána v kosmetických salonech, centrech estetické medicíny a klinikách po celém světě.

Profesionální kosmetika Mesosystem nabízí tisíce možných kombinací ošetření a pracovních postupů. můžeme péči maximálně přizpůsobit individuální problematice každé klientky, což přinese úžasný efekt a vysoce uspokojivé výsledky.


24 H DNA PLATINUM

Účinnost platiny spolu s dalšími aktivními prvky přinášejí pleti rovnováhu, výživu, hydrataci, ochranu, omlazení.

ARGIRELINE WRINKLE STOP

Výrazný OMLAZUJÍCÍ efekt redukuje mimické linky i běžné vrásky včetně hlubších a „zabydlených“

Anti-aging Patch - ošetření očního okolí

Osvěžující náplasťové masky na oční okolí s výrazným účinkem botox-like v kombinaci s ampulkami s okamžitým liftingovým efektem.

Hyaluron LIFT

SUPER hydratační a liftingová péče s kyselinou hyaluronovou.

MELANO-out

Profesionální sada MELANO-OUT ucelená sada přípravků.

Program 12 BTX GOLD

Profesionální program 12 BTX GOLD představuje neobyčejně příjemné, luxusní ošetření se silným omlazujícím efektem. Dodá pleti novou energii, vypne ji, znatelně omladí a nádherně prozáří.

Profesionální sada Champagne

Profesionální sada s okamžitým účinkem proti známkám stárnutí.

Facebook