• Zobrazeno: 2948

ZÁBALY

Čokoláda je regenerační a relaxační kůra při které získá vaše tělo tu nejlepší péči. Dodá tělu látky , které jej omlazují ,zvláště účinné jsou na stárnoucí pleť. Dále má blahodárný vliv na odbourání celulitidy,vyhlazuje strie a odvádí volné radikály z těla. Látky jako polyfenol, dopamin nebo serotonin obohacují náš organismus a přispívají k naší duševní pohodě.

PRIVILEGE SPA THERAPY PERLA - tělo - magický klid měsíce

Od nepaměti byly perly vysoce ceněny nejen jako šperk, ale také pro své vlastnosti "katalyzátora života". Zvláště tradiční čínská medicína využívá vysoce hodnotných minerálů, proteinů a aminokyselin, obsažených v prášku z perel. SPA THERAPY PERLA kombinuje rafinované ošetření obličeje s příjemnou péčí o celé tělo. Maximální relaxace a pohoda, která: přináší intenzivní hydrataci, dodává větší pevnost a tonus, zlepšuje okysličení pokožky - detoxikační účinek, zvyšuje jemnost a pružnost pleti, díky obsahu vzácné perleti zvýrazní krásu.

Doporučeno pro:

  • Pro zákaznice, které mají ochablou a vysušenou pokožku těla.
  • Celkovou regeneraci pokožky.

PRIVILEGE SPA THERAPY ZLATO - životodárná energie slunce

Zlato a jeho energie jsou přítomny v mořském prostředí. Existuje řasa, nazývaná "zlatou řasou", která absorbuje tento tolik cenný prvek a umožňuje jeho blahodárné působení na pleť. Síla Slunce, zlato a "zlatá řasa" se pojí ve dvou přípravcích, které: preventivně působí proti stárnutí, stimulují metabolismus, chrání buněčnou DNA a přinášejí pleti nesmírnou záři a energii.

Doporučeno pro:

  • Vhodné před a po slunění.
  • Preventivně působí proti předčasnému stárnutí těla.
  • Napomáhá zpevnit pokožku.
Facebook