Masáže

Lymfatická masáž PŘÍSTROJOVÁ

Tento program je vhodný při zdravotních problémech jako jsou křečové žíly, celulita, na klouby, odvodnění toxického odpadu z lymfatického systému. Přístroj pracuje s postupující tlakovou vlnou naplňováním jednotlivých komor speciálních návleků se v naprogramovaných intervalech vytváří zvolna postupující tlak, který účinně nahradí nefungující svalovou pumpu.

Masáž lávovými měšci

Zapomeňte na napětí všedního dne, uvolněte se a vychutnejte si jedinečnou masáž lávovými měšci. Tyto speciální měšce jsou naplněny minerálními krystali soli vulkanického původu. Jejich teplo proniká do pokožky a posiluje hluboký pocit relaxace. Odpočinková hodinová kůra je kombinace netradičního ošetření lávovými měšci s klasickou masáží.

VAKUPRESS

Vacupress pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kdy se kůže a podkoží nasává do baněk, kde vzniká intenzivní prokrvení. Díky tomu se podporuje tvorba kolagenu a elastinu v podkoží a tím se kůže zpevňuje během několika procedur.

ZÁBALY

Čokoláda je regenerační a relaxační kůra při které získá vaše tělo tu nejlepší péči. Dodá tělu látky , které jej omlazují ,zvláště účinné jsou na stárnoucí pleť. Dále má blahodárný vliv na odbourání celulitidy,vyhlazuje strie a odvádí volné radikály z těla. Látky jako polyfenol, dopamin nebo serotonin obohacují náš organismus a přispívají k naší duševní pohodě.