Manikúra

Japonská manikúra P-shine

Japonská manikúra P-shine je zaměřena na péči o přírodní nehty. Zvyšuje jejich pevnost, pružnost i metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka. P-shine působí i jako prevence proti lámání a třepení nehtu – je doporučován jako nejúčinnější metoda při léčení oslabených přírodních nehtů, např. po nehtové modeláži.

CND Shellac™

CND Shellac™ je profesionální úprava nehtu, která kombinuje jednoduchost aplikace laků, neuvěřitelně vysoký lesk a dlouhodobou trvanlivost nošení. CND Shellac™ se nanáší jako lak - žádné nádobky či mističky - pouze lahvička a štěteček.

Manikúra KLASIK

Není žádným tajemstvím, že ruce jsou velmi důležitou součástí image. Ne každý přesně ví, jak správně o ruce pečovat – proto raději svěřte tuto péči profesionálům. Nabízíme ženám i mužům intenzivní péči o ruce.

Parafínový zábal na ruce

Parafínové zábaly představují proceduru, která kombinuje zdravotní i estetické účinky. V kosmetice se používá aromaterapeutický parafín s obsahem aromatických olejů a vitamínů pro výživu, zjemnění, prohřátí a prokrvení ošetřované pokožky. Odstraňuje odumřelé a suché kožní buňky.